PIIRIHALLITUS 2020

EKL Kymen piirin sähköpostiosoite

ekl.kymenpiiri@gmail.com


EKL Kymen piirin hallitus

Puheenjohtaja

Lahtinen Jarmo          Pelimanninkatu 14, 53500 Lappeenranta

                               puh: 040 515 9839, email: jarmo.lahtinen@pp.inet.fi


Varapuheenjohtaja

Valkonen Pekka          Antonkuja 3, 46910 Anjala

                                puh: 0400 906 521, email: pekka.valkonen@wippies.fi


EKL Valtuusto

Piirin sihteeri

Pitkänen Pertti            Rinnetie 1 A 2, 59510 Saari

                                puh: 050 021 3302, email: pertti.pitkanen@pp5.inet.fi


Varasihteeri

Hämäläinen Sirpa        Mäntyrinne 9 C 27, 55800 Imatra

                                 puh: 040 180 6375, email: sirpa.hamalainen@hotmail.com


EKL valtuusto

Taloudenhoitaja/Matkanjohtaja

Ulmanen Marja            Riihitie 33, 45120 Kouvola

                                 puh: 040 835 2990, email: ulmanen.marja@gmail.com


Opintosihteeri

Piiroinen Keijo             Liisanpolku 4 A 9, 56100 Ruokolahti

                                 puh:0400 439 881, email: keijo42.piiroinen@gmail.com


Forssell Aulis               Läntinen-linjapuisto 10b 36, 45700 Kuusankoski

                                 puh: 040 836 6671, email: aulis.forssell@gmail.com


Heino Matti                 Suolasenkoskentie 3 C 12, 46800 Myllykoski

                                 puh: 050 348 921, email: matti.heino@pp1.inet.fi


Kiviluoma Hannu          Tellervonkatu 53, 53100 Lappeenranta

                                  puh: 0400 494 471, email : hanskikivi@luukku.fi


Hannula Pentti              Meruksentie 4F, 49410 Poitsila

                                  puh: 040 749 9795, email: hannulapk@gmail.com


Pylväläinen Lea             Kalliolankatu 3 A 4, 48100 Kotka

                                  puh: 0500 815 430, email: lea@pylvalainen.fi


Koivukoski Kerttu-Liisa  Onkikuja 8 B7, 56120 Salosaari

                                   puh: 050 361 8974, email: kepa.koivukoski@gmail.com


Soikkeli Eila                  Kanava- Aukio 4 as 3, 55100 Imatra       

                                  puh: 040 573 7292, email: eila.soikkeli@pp.inet.fi


Pulkkinen Jouko            Salotuvantie 40 55100 Imatra

                                  puh: 000 000 0000, email: jouko.joutseno@luukku.com


Eskelinen Liisa              Angervonkuja 5 E, 45100 Kouvola

                                  puh: 050 364 3938, email: eskelinenliisa5@gmail.com


EKL:n valtuusto      

Turunen Kari               Metsolantie 15, 49410 Poitsila

                                 puh: 044 5582 702, email: karih.turunen@gmail.com


Tiedottaja

Valkonen Pekka          Antonkuja 3, 46910 Anjala

                                puh: 040 0906 521, email: pekka.valkonen@Wippies.fi


EKL:n hallitus

Reponen Kimmo         Silmukuja 3 -7 C 14, 54120 Pulp

                                puh: 050 597 8042, email: reponen.kimmo@gmail.com

 

Ota yhteyttä, kysy, ehdota tai anna palautetta

- nimikenttään oma nimi

- sähköpostikenttään oma sähköposti

- puhelinnumero

- palautekenttään asia

 

*
*

* Tähdellä merkityt kentät ovat pakollisia.