PIIRIHALLITUS 2022

EKL Kymen piirin hallitus

 

Puheenjohtaja/ EKL hallitus

Lahtinen Jarmo          Pelimanninkatu 14, 53500 Lappeenranta

                                puh: 040 515 9839, e-mail: jarmo.j.lahtinen@gmail.com


Varapuheenjohtaja

Valkonen Pekka          Antonkuja 3, 46910 Anjala

                                puh: 0400 906 521, e-mail: pekka.valkonen@wippies.fi


Piirin sihteeri         

Suutari Eija               Lentäjäntie 14 B 13, 53600 Lappeenranta

                                puh: 0400 629 668, e-mail: eijakaa.suutari@gmail.com


Varasihteeri / EKL valtuusto

Koivukoski Kerttu-Liisa

                                Onkikuja 8 B7, 56120 Salosaari

                                puh: 050361 8974, e-mail: kepa.koivukoski@gmail.com


Opintovastaava

Keijo Piiroinen             Liisanpolku 4A9, 56100 Ruokolahti

                                 puh: 040 043 9881, e-mail: keijo42.piiroinen@gmail.com


Taloudenhoitaja

Eskelinen Liisa             Angervonkuja 5 E, 45100 Kouvola

                                  puh: 050 364 3038, e-mail: eskelinenliisa5@gmail.com


Tiedottaja

Tolsa Paula                  Runeberginkatu 34 A, 48200 Kotka

                                  puh: 050 309 5354. e-mail: paula.tolsa@kymp.net


Hannula Pentti             Meruksentie 4F, 49410 Poitsila

                                  puh: 040 749 9795, e-mail: hannulapk@gmail.com


Markkanen Helena       Kokoojantie 12 A 2, 48410 Kotka

                                  puh: 044 305 1186, e-mail: helena.markkanen@elisanet.fi


Tiainen Kalle                Rastaankatu 27, 55120 Imatra

                                  puh: 040 410 5933, e-mail: ellaktiainen07@gmail.com


Pulkkinen Jouko               Salotuvantie 40 55100 Imatra

                                  puh: 040 024 3907, e-mail: jouko5151@gmail.com


Rytkönen Merja            Mäyrämäentie 2, 45720 Kuusankoski

                                   puh: 040 514 8815, e-mail: merja.rytkönen@hotmail.com


Suutari Eija                  Hallituskatu 33 A 3, 53300 Lappeenranta

                                   puh: 0400 629 668, e-mail: eijakaa.suutari@gmail.com


Luostarinen Anneli         Esterinkatu 39 D 19, 55100 Imatra

                                   puh: 040 580 3120, e-mail: anneli.luostarinen@gmail.com


EKL:n valtuusto      

Turunen Kari                Metsolantie 15, 49410 Poitsila

                                  puh: 044 5582 702, email: karih.turunen@gmail.com


Pitkänen Pertti             Rinnetie 1 A 2, 59510 Saari

                                  puh: 050 021 3302, email: pertti.pitkanen@pp5.inet.fi


Ulmanen Marja            Riihitie 33, 45120 Kouvola

                                  puh: 040 835 2990, email: ulmanen.marja@gmail.com


 

Ota yhteyttä, kysy, ehdota tai anna palautetta

- nimikenttään oma nimi

- sähköpostikenttään oma sähköposti

- puhelinnumero

- palautekenttään asia

 

*
*

* Tähdellä merkityt kentät ovat pakollisia.